KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15328174
nr 1532 8174
Akvarell
Helge Werner. "Strängnäs". Signerad, daterad 1915,34x24 cm, yttermått inklusive ram: 37x27, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:19:45
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)